Lot n° 27
Estimation :
300 - 500
: 500EUR
GERMANY Trier - Archbishop Clement Wenzel - Lot 27
GERMANY Trier - Archbishop Clement Wenzel
Thaler de Contribution (1794) date in chronogram.
KM: 352.1. DAV: 2837.
TTB to SUP.