GERMANY Trier - Archbishop Clement Wenzel - Lot 27

Lot 27
Estimation :
300 - 500 EUR
Result : 500EUR
GERMANY Trier - Archbishop Clement Wenzel Thaler de Contribution (1794) date in chronogram. KM: 352.1. DAV: 2837. TTB to SUP.