Lot n° 6
Estimation :
2250 - 2300
: 3 150EUR
Fifteen golden demi-sovereigns: - Lot 6
Fifteen golden demi-sovereigns:
Edward VII (1906, 1909, 1913)
George V (1914, 1914 S)
Weight : 59.71 g.
TTB to SUP