Louis XVI - Louis d'or au buste nu 1787 Paris. - Lot 50

Lot 50
Estimation :
500 - 600 EUR
Register for the sale on drouot.com
Louis XVI - Louis d'or au buste nu 1787 Paris. DUP: 1707 TTB to SUP.