Lot n° 83
Estimation :
300 - 300
GAULE, Senones. Bronze (Giamelos) à l'oiseau. LT7565. TTB à - Lot 83
GAULE, Senones. Bronze (Giamelos) à l'oiseau. LT7565. TTB à superbe, belle patine verte