ESTENSEM Herculem - Lot 67

Lot 67
Estimation :
500 - 800 EUR
ESTENSEM Herculem - Lot 67
ESTENSEM Herculem De singulari puritate et praerogativa conceptionis salvatoris nostri Jesu Christi. Ex auctoriatatibus Ducentorum sexaginta doctorum clarissimorum Edité par Fr. Vincentium de BANDELIS, réedition de la fin XVIIème-début XVIIIème siècle. Reliure de basane d'époque.